رژيم های: کنترل وزن (چاقی- لاغری) - دیابت - چربی خون - قلب و عروق - کلیه - دستگاه گوارش -  سوختگی -  تغذیه شیر خواران - اطفال - نوجوانان -سالمندان - ورزشکاران - خانمهای باردار و شیرده   
 

راهنماگالری نقاشیدر باره ماپرسش و پاسخدرخواست رژیمصفحه اصلی

 

  درخواست رژیم غذایی


جهت درخواست رژیم غذایی می بایست فرم مربوط به درخواست رژیم غذایی و همچنین راهنمای آن را از پایین همین صفحه دریافت کرده و پس از تکمیل از طریق پست الکترونیکی با پیوست کردن به یک نامه (ایمیل) به آدرس rejim@armaghanbastani.ir  ارسال نمایید.

جهت دریافت رژیم غذایی می بایست مبلغ 280000ریال ( دویست و هشتاد هزار ریال یا بیست و هشت هزار تومان ) به حساب شماره 26822748 جام یا  شماره شبا ( برای واریز بین بانکی از طریق اینترنت ) IR96 0120 0000 0000 0026 8227 48 بانک ملت به نام خانم ارمغان باستانی واریز نمایید. پرداخت مبلغ مذکور از طریق کلیه شعب بانکی داخل کشور، اینترنت و همچنین دستگاه های خود پرداز شبکه بانکی کشور  (شتاب) امکان پذیر می باشد.

فرم درخواست رژیم را با استفاده از نرم افزاز  Microsoft Office Word می توانید باز کرده و اطلاعات لازم را در آن وارد کنید. بتابراین اگر این نرم افزار را روی دستگاه کامپیوتر ندارید، لازم است که آن را نصب کنید.

اگر پس از باز کردن فرم درخواست رژیم غذایی در برنامه ورد قادر به خواندن کلمات آن نیستید و یا اینکه شکل صفحه به هم ریخته است، می بایست فونت مورد نیاز را از اینجا دریافت کرده و در فولدر فونت ویندوز دستگاه کامپیوتر خود نصب نمایید. بطور مثال اگر ویندوز روی کامپیوتر شما در درایو c: نصب شده باشد، مسیر فولدر فونت c:\windows\fonts  است.

  شما رژیم غذایی درخواستی را در اولین فرصت از طریق آدرس پست الکترونیکی که در فرم درخواست رژیم غذایی ذکر می نمایید، دریافت خواهید کرد.رژیم به صورت پیوست خواهد بود. بنابراین لازم است که ان را دانلود کنید. برای استفاده از آنها نیاز به برنامه Acrobat Reader  دارید.

چنانچه هرگونه سئوالی در مورد نحوه اجرای رژیم غذایی دریافتی داشتید و یا به هر دلیلی موفق به اجرای آن نشدید، از طریق بخش پرسش و پاسخ، مطرح نمایید. سعی خواهد شد پاسخ و یا راه حل مناسب به شما ارائه گردد. همچنین از طریق آدرس هایی که در بخش در باره ما آمده است، می توانید با ما در ارتباط باشید.

لطفا قبل از تکمیل فرم درخواست رژیم غذایی، راهنمای نحوه تکمیل فرم را مطالعه نمایید.

[HTML]  راهنمای نحوه تکمیل فرم درخواست رژیم غذایی

[DOC]  دریافت فرم درخواست رژیم غذایی

[TTF] دریافت  فونت